Dochodzenie wierzytelności

Dochodzenie Wierzytelności

Kontrahent nie zapłacił faktury na czas? Najemca spóźnia się z zapłatą czynszu? Posiadasz już nakaz zapłaty lub inny tytuł prawny określający Twoją wierzytelność i nie wiesz co dalej?

Skontaktuj się z nami!

Zlecając nam prowadzenie sprawy z tytułu nieuregulowanej faktury, niezapłaconego czynszu lub bezgotówkowej likwidacji szkody nie będziesz musiał płacić za udział adwokata w sprawie, jego wynagrodzenie pokryje bezpośrednio Wasz dłużnik.

W związku z licznymi sygnałami i prośbami ze strony przedsiębiorców nasza fundacja postanowiła rozszerzyć zakres swojej działalności o pomoc w dochodzeniu należnych wierzytelności.

Zdajemy sobie sprawę, jakim obciążeniem dla wszystkich przedsiębiorców jest w chwili obecnej problem płynności finansowej i terminowego regulowania należności z tytułu sprzedanych usług i towarów.

Znaczna cześć przedsiębiorców zwleka z dochodzeniem należnych im pieniędzy lub nawet odstępuje od ich dochodzenia popadając niejednokrotnie w problemy finansowe.

Unikacie pomocy prawników w obawie przed kosztami związanymi z ich wynagrodzeniem.

Dlatego też oferujemy Państwu pomoc współpracujących z nami adwokatów i radców prawnych, którzy pomogą w odzyskaniu Waszych pieniędzy.

.

Dochodzenie swoich pieniędzy nigdy nie było tak proste, wystarczy kilka kroków:

-dostarczasz nam dokumenty

-analizujemy je

-podpisujemy umowę

-wpłacasz opłatę sądową w wysokości od 1,25% do 5% dochodzonej wartości w zależności od rodzaju i przedmiotu sprawy

-odbierasz wyegzekwowane należności.

Oferujemy pomoc prawną wszystkim przedsiębiorcom. Aby uzyskać  fachową pomoc na dogodnych warunkach finansowych, skontaktuj się z nami.

Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń pod numer 724-315-317 lub napisz prawo@fundacjatauri.pl

Copyrights© 2017 Fundacja TAURI      Polityka prywatności       Oświadczenie o dostępności
Realizacja: BeOnlineStudio.pl